O Festivalu

Další jedinečný jógový festival „Jóga v Beskydech“ připravujeme ..
DATUM: 24.10.2020

 

………………………………………………………………

DATUM: 26.10.2019

MÍSTO: Frýdlant nad Ostravicí Kulturní centrum Velký sál

přijďte si s námi užít třetí ročník jógového festivalu JÓGA V BESKYDECH 

vítáni jsou úplně všichni .. ženy i muži .. jakéhokoliv věku .. začátečníci i ti, co už se s jógou potkávají .. ti, kteří chtějí porozumět a naladit se na své tělo .. ti, kteří si chtějí odpočinout od každodenních povinností .. a hlavně ti, kteří prostě jógu milují .-)

ráno se protáhneme a pomalu probudíme naše tělo s Karin a její ranní jógou .. poté nám Pavla dá do těla s fit&slim jógou, kdy se určitě zapotíme .. po polévce si naše těla odpočinou při přednášce s besedou od chiropraktika Vinciho, kdy nám i ukáže mnoho praktických ukázek, jak se zbavit bolestí ramen, páteře i kloubů bez prášků a injekcí, předvede nám techniky jak si léčit páteř i vnitřní orgány pomocí chůze a téma sex a jeho úloha ve zdraví a dlouhověkosti bude určitě užitečná .. po přednášce si zkusíme ashtangu jógu v jemnější variantě, aby jsme to všichni zvládli .. Zdeněk ve svých 91 letech je stále aktivní jogín a jeho filozofická přednáška bude určitě velmi obohacující, jako on sám .. a na konec rozproudíme naši energii při workshopu afrického tance za rytmu bubnu ..

doporučuji si sebou vzít i peníze, v sále bude opět pár stánků s krásnými produkty k zakoupení ..

co budete potřebovat si donést sebou je podložka na cvičení, pohodlné oblečení (které Vás nebude omezovat v pohybu a v kterém Vám nebude zima) .. dále určitě doporučuji deku (nebo teplejší šátek), mikinu a teplé ponožky, které oceníte u přednášek .. cvičíme bez bot .. notísek a prupisku na poznámky (kdyby jste si chtěli něco poznamenat) .. v poledne bude pro Vás přichystáno malé občerstvení .. klidně si ale sebou přineste i nějakou svačinku, ať máte energii po celý den .. voda a lehké občerstvení bude k dispozici

rádi se s Vámi potkáme na tomto festivalu a společně si vytvoříme a užijeme jeho atmosféru ..

FCB událost: https://www.facebook.com/events/2423667741292742/

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

minulé ročníky ..