Pavla a její dopolední lekce Fit&Slim jóga

vyzkoušeli jste už někdy Fit&Slim jógu? .. taky vás zajímá, jestli si dáte při tom opravdu do těla? jestli poteče pot? jestli poteče Váš pot? jestli to zvládnete? .. určitě ano .-) .. a pokud náhodou ne a bude to na Vás moc, můžete utéct na balkón a vše pozorovat v bezpečí ze shora .-) ..

na tuto lekci se moc těším, protože Pavla Pavli.Yogi je super a věřím, že její lekce bude skvělá .. bude nabitá energií, bude zábavná, bude tělu prospěšná, bude posilovací a dynamičtější, bude prostě živá .. bude přesně taková, jaká je ona 

a Pavla vytváří nádherné náramky, maly .. vše přibere sebou, tak si můžete nějaký její kousek pořídit 👍

a co o sobě prozradila? toto:

K józe jsem přišla před spoustou let jako slepý k houslím 🙂 Tehdy jsem několikátým rokem hodně běhala a začaly mě trápit bolesti nohou. A protože všichni říkali, jak se jóga skvělá a jak by mi mohla pomoct, řekla jsem si, proč vlastně ne. Na začátku pro mě bylo zásadní, že jsem objevila slovíčko „power“ mezi druhy jógy, protože tehdy mě úplně nelákalo si jen sednout na podložku a protahovat se. Dneska už dokážu ocenit i kouzlo jin jógy, kdy nemusím dělat vůbec nic, ale to, co mám nejradši, je stejně pořád vinyasa a power jóga. Mám ráda hravost, pohyb, to, jak všechno hraje, když s úsměvem a v rytmu dechu přecházíme z jedné pozice do druhé. Nejraději jsem, pokud se na lekci smějeme, je přece v pohodě, když se něco nedaří, jen je důležité se nebrat tak moc vážně. Moje lekce bude přesně taková, bude taky trošku posilovací, dynamičtější, zahřívací, veselá, živá. Ale ten pocit, když si pak lehnete do šavásany… ten stojí za to!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *