Přednáška „Jak zkrotit divokého slona“

jsem moc ráda, že Zdeněk přijal pozvání k nám na festival .. je pro mne velkou inspirací a věřím, že bude i pro Vás 🙏

v programu najdete jeho přednášku 14:15-15:30 hod „Jak zkrotit divokého slona“ bude to příjemné vyprávění o naši mysli-divokého slona s ukázkou techniky a krátkou relaxací ..

Zdeněk se zajímá o jógu od roku 1962 .. ano 1962 .. v průběhu let měl to štěstí, že se setkal s některými vůdčími osobnostmi jógového světa, které ho inspirovaly k další práci na sobě .. v roce 1996 založil ŠKOLU JÓGY KARAKAL Škola jógy Karakal .. je dlouholetým učitelem jógy a jeden z nejstarších učitelů v naší republice, který je ve svém věku stále nesmírně činný .. vede kurzy, víkendová setkání, píše skripta, nahrává relaxační CD .. byl to právě on, kdo v roce 2008 ve svých 80. letech zahájil výstavbu Oázy v Raškovicích a dokázal všechny své přátele motivovat k tomu, aby se celé nelehké dílo zdařilo ..
seznamování zájemců s jógovými technikami a filozofií považuje za své poslání a věnuje mu prakticky všechen volný čas .. jedno jeho životní krédo je:
„Ukážeme vám cestu, jít už ale musíte vy sami.“

Zdeněk pochází z Raškovicích v okrese Frýdek-Místek .. jeho dlouholeté zkušenosti s jógou jsou pro všechny zdrojem nevyčerpatelné inspirace .. je motivací pro všechny, kteří se s ním setkají, že i ve vysokém věku může být člověk mladý, plný elánů a radosti ze života .. nepřednáší, jak to máme dělat, ale svým příkladem opravdu žije ..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *